Informace

Modlitby 24/7 jsou nepřetržitý modlitební řetězec tvořený jednotlivci či skupinami – tyto „hlídky“ se střídají v modlitební místnosti minimálně po jedné hodině. "Svůj čas" si ale můžete zarezervovat i na delší dobu. :)

30. 4. – 2. 5. 2019, začátek bude v úterý, 30. 4. v 6:00, konec ve čtvrtek, 2. 5. v 18:00 hodin.

Adresa: Olomouc, Mariánská 855/3.

Přihlášení

Máte-li zájem se zapojit, zaregistrujte se přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/olomouc/rozpis nebo na telefonním čísle 732 528 727. Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem.

Kde je naše modlitební místnost?

Letošní rok budou probíhat Modlitby 24/7 v prostorách modlitebny Církve bratrské na ulici Mariánská 855/3. Protože se snažíme, aby byly Modlitby 24/7 co nejvíce otevřené pro všechny sbory a církve v našem městě, chceme, aby se také co nejvíce z vás cítilo v modlitební místnosti dobře. Proto už delší dobu sháníme neutrální prostory, které bychom si mohli pronajmout a vytvořit v nich vhodné a krásné zázemí pro modlitbu, setkávání s Bohem i bližními. Zatím se nám to ale příliš nedaří. Tento modlitební řetězec se proto uskuteční v jedné z místností modlitebny CB. Církvi bratrské tímto děkujeme za poskytnutí místnosti :). Doufáme, že ať už do této církve patříte, nebo ne, přijdete se zde setkat s Bohem, který nás všechny miluje... :)

Modlitební náměty

Modlitební náměty je možno zasílat organizátorům krátkou zprávou SMS na níže uvedené telefonní číslo nebo je po někom poslat do modlitební místnosti. Stejně tak můžete využít papírů na stěnách, vzkazů v místnosti...

V případě jakýchkoliv problémů volejte NONSTOP na telefonní číslo – 732 528 727.