Informace

27. - 28. 10. 2023 proběhne v Kloboukách u Brna už 7. modlitební řetězec pod záštitou Modliteb 24-7.

O co jde?

Jedná se o čas, který chceme trávit s Bohem. V Garáži za Evangelickým kostelem bude připravená modlitební místnost, do které si můžete rezervovat hodinu (nebo více) a pak je na vás, jak ji s Bohem prožijete. Můžete přijít samostatně nebo ve skupině. Přijít může každý bez ohledu na věk nebo příslušnost k církvi ...

Letošní modlitební řetězec je součástí národního řetězce, který probíhá celý říjen, tak jsou hlavním tématem modlitby za náš národ a také za naše město.

 

Co můžu dělat v modlitební místnosti?

Můžete se modlit, číst bibli, zpívat (kytara a ukulele bude na místě), kreslit obrazy, psát náměty na modlitby, žehnat lidem a okolním sborům, naslouchat Božímu hlasu a mnoho dalšího.

Bůh je kreativní a dal nám možnost vnímat ho mnoha různými způsoby, vyzkoušejte některé právě v modlitební místnosti.

Jak si můžu rezervovat hodinu?

Rezervovat hodinu si můžete v záložce rozpis kliknutím na volnou hodinu, kterou chcete strávit v modlitební místnosti. Nové účastníky žádáme o registraci (záložka registrace), díky ní máte snadnější možnost změnit vaši hodinu a ulehčíte práci administrátorovi.

Co je vzkazník?

Vzkazník je způsob hromadné komunikace na této stránce, můžete sem napsat třeba, co jste v modlitební místnosti zažili a tím povzbudit ostatní.

Závěrečné informace

Na zapsanou hodinu přijďte do modlitební místnosti včas! Pokud po vás nikdo nepřišel vyčkejte 5 min, následně zavolejte na číslo následníka uvedené na dveřích. Pokud se nedovoláte, volejte administrátorovi.

Jestliže v modlitební místnosti něco chybí (např.: dřevo, kapesníky,... a nejste si to schopni zajistit) nebo se stalo něco o čem by měl administrátor vědět, volejte administrátorovi.

Pokud jste jen zvědaví, co bude v místnosti, ale nechcete se účastnit řetězce, můžete využít návštěvní hodinu klidně i s průvodcem. Stačí napsat administrátorovi.Kontakt na administrátora

Mail: petrblazek111@seznam.cz

Mobil: 731883591

Případně 732969016