Informace

26. - 27. dubna 2024 proběhne v Kloboukách u Brna už 8. modlitební řetězec pod záštitou Modliteb 24-7.

O co jde?

Jedná se o čas, který chceme trávit s Bohem. V multifunkční garáž a sklípku u Krmelů (Vinařská 20, Klobouky u Brna) bude připravená modlitební místnost, do které si můžete rezervovat zvolenou hodinu (jak zkušenosti ukazují, lépe dvě) a pak je na vás, jak ji s Bohem prožijete. Můžete přijít samostatně nebo ve skupině. Přijít může každý bez ohledu na věk nebo příslušnost k církvi.

 

Co můžu dělat v modlitební místnosti?

V útulně upraveném sklípku s krbem si můžete číst Bibli, modlit se a hlavně naslouchat Božímu hlasu - právě to bude letošní primární zaměření. Ve vyzdobené garáži pak můžete chválit Boha zpěvem, hrou na kytaru, tancem (k dispozici bude i CD přehrávač), ale také budou jako obvykle připraveny náměty na přímluvy. Bůh je kreativní a dal nám možnost vnímat ho mnoha různými způsoby, vyzkoušejte některé právě v modlitební místnosti.

Jak si můžu rezervovat hodinu?

Rezervovat hodinu si můžete v záložce rozpis kliknutím na volnou hodinu, kterou chcete strávit v modlitební místnosti. Nové účastníky žádáme o registraci (záložka registrace), díky ní máte snadnější možnost změnit vaši hodinu a ulehčíte práci administrátorovi.

Co je vzkazník?

Vzkazník je způsob hromadné komunikace na této stránce, můžete sem napsat třeba, co jste v modlitební místnosti zažili a tím povzbudit ostatní.

Závěrečné informace

K dispozici bude drobné občerstvení (čaj, káva, sušenky), samozřejmě bude možnost využít i toaletu.

Na zapsanou hodinu přijďte do modlitební místnosti včas! Pokud po vás nikdo nepřišel vyčkejte 5 min, následně zavolejte na číslo následníka uvedené na dveřích. Pokud se nedovoláte, volejte administrátorovi.

Jestliže v modlitební místnosti něco chybí (např.: dřevo, kapesníky,... a nejste si to schopni zajistit) nebo se stalo něco o čem by měl administrátor vědět, volejte administrátorovi.

Pokud jste jen zvědaví, co bude v místnosti, ale nechcete se účastnit řetězce, můžete využít návštěvní hodinu klidně i s průvodcem. Stačí napsat administrátorovi.Kontakt na administrátora

Mail: davidblazek123@seznam.cz

Mobil: 732 969 016

Případně 773 171 212