Informace

28. 4. - 1. 5. 2024 proběhne online modlitební řetězec církví z Havířova pod záštitou Modliteb 24-7. (V případě zajmu se řetěz může prodloužit)

O co jde?

Jedná se o čas, který chceme trávit s Bohem. V záložce rozpis si můžete rezervovat hodinu (nebo více) a pak je na vás, jak ji s Bohem prožijete. Můžete se modlit samostatně nebo ve skupině. Řetězec bude online, tzn. můžete svou modlitební hodinu strávit doma nebo kdekoli, kde se vám dobře tráví čas s Bohem.

Co můžu dělat během modlitební hodiny?

Můžete se modlit, číst bibli, zpívat, kreslit obrazy, žehnat lidem a okolním sborům, naslouchat Božímu hlasu a mnoho dalšího.

Bůh je kreativní a dal nám možnost vnímat ho mnoha různými způsoby, vyzkoušejte je.

Prosím modlete se zejména za spolupráci křesťanů (nejen) v Havířově a také za službu modlitebního karavanu a další evangelizační akce.

Jak si můžu rezervovat hodinu?

Rezervovat hodinu si můžete v záložce rozpis kliknutím na volnou hodinu, kterou chcete strávit v modlitební místnosti. Nové účastníky žádáme o registraci (záložka registrace), díky ní máte snadnější možnost změnit vaši hodinu a ulehčíte práci administrátorovi.

Co je vzkazník?

Vzkazník je způsob hromadné komunikace na této stránce, můžete sem napsat třeba, co jste při modlitbách zažili a tím povzbudit ostatní.

 


Kontakt na administrátora letošního online řetězce

Mail: petrblazek111@seznam.cz

Mobil: 731883591

 

Jestliže se pak můj lid, který se nazývá mým jménem, pokoří a bude se modlit, bude hledat mou tvář a odvrátí se od svých zlých cest, potom je vyslyším z nebe, odpustím jejich hřích a uzdravím jejich zem. 15 Ano, mé oči budou otevřené a mé uši nakloněné k modlitbě z tohoto místa.