Informace

Modlitby 24/2 v Malenovicích jsou opět tady!

Společně je “nastartujeme” 3.1. v 9.30 “Kam obývákem” a následně bude otevřena modlitební místnost “ve sklípku” na Malence.

Téma letošních modliteb bude:

„Vždyť Hospodinovo je království, on vládne nad národy!“ Žalmy‬ ‭22:29‬ ‭B21‬‬

Rezervujte si modlitební čas co nejdříve

středa 3.1. od 12.00 - čtvrtek 4.1.2018 do 21:00

 

Nejprve je nutné se registrovat.

Registraci proveďte na http://www.modlitby24-7.cz/malenovice/registrace

Přicházejte prosím včas. Pokud se nikdo nedostaví 5 min po stanovené době nebo nikdo není na další hodinu zapsán, kontaktujte Zdenku Michálkovou na tel. 603 209 939 a domluví se na předání klíčů, zamčení roubenky nebo vyřešení daného problému. Telefonní čísla dalších osob zapsaných do modlitebního řetězu budou vylepena na okně vedle hlavních dveří. Prosíme také, abyste až skončí vaše modlitební hodina, čekali s mobilem raději nahoře, protože dole je špatný signál.


Hey, it's great that you're here :-)

If Malenka is locked and you can not get in, please call first the person that was supposed to be there before you.

If that doesn´t  work, please call 603 209 939.

……………………………

 

Please pay attention to important information :-)

Keys

If there is no waiting staff at Malenka, it is necessary to lock the door in the restaurant (not the exterior door, but the second one inside).

Please wait for the next person that comes to pray and hand over the key to her/him. If nobody comes, call  603 209 939 and give the keys to Zdenka Michalkova.

We also ask you to wait upstairs with your cell phone after you are done praying, because there might be a bad signal in the praying room.

If the waitress is not behind the bar, offer yourself a tea or a coffee here, but please take the water from the restroom. The hotel asks us  NOT TO GO behind the bar.

Thank you for your understanding.