Vzkazník

Prosím berte v potaz, že vzkazník neslouží k žádostem o odrezervování hodiny.
Pokud nejste registrovaní a chcete odrezervovat svojí hodinu, napište prosím administrátorovi stránek na email davidblazek123[xyz#seznam.cz, popř. volejte na tel. číslo 732969016.

Jméno
E-mail (chráněn proti spamu)
Toto pole nevyplňujte:
Vzkaz


Petr Blažek petrblazek111~!!~seznam.cz
Pátek, 17.12.2021 19:24

V modlitební místnosti jsem letos byl několik hodin, všechny pro mě byli něčím výjimečné a v každé jsem vnímal Boží přítomnost a Boží jednání. Přijal jsem zde spoustu věcí, jedna z nich byl obraz, který vnímám pro každého křesťana nebo křesťanskou skupinu (skupinka, sbor,...).

Viděl jsem Krále (Boha/Ježíše) jak se svou družinou přichází do města. Stali se dvě varianty: 1) Lidé z města vyšli králi naproti a s jásotem ho přivítali a přivedli do města 2) Nikdo nevyšel, král si před městem řekl, když ani nevyšli a nepřivítali mě tak nemají zájem a odjel zpět odkud přijel.

Vyklad je ve vice rovinách, podle toho, co je město a to může být sbor, rodina, osobní vztah s Bohem nebo nějaká instituce (skaut, staršovstvo, mládež,... ) jde o to vyjít Pánu naproti a on bude v dané oblasti konat (bude se dít Boží vůle a místa/oblasti začnou ožívat). Nemáme zůstat v postoji, že kdyby Pan chtěl konat tak bude (on se nevnucuje), nebo vždy nám to tak fungovalo tak v tom zůstaneme a další takové.

Obraz vyzívá k aktivitě, k proměně pod vedením Ducha svatého a k pozvání Boha do jednotlivých oblastí života (např. takto: Pane Ježíši, děkuji ti, že chceš právě semnou jednat, chtěl bych ti vyjít naproti, prosím ukaž mi jak. Zvu tě do mého srdce, do mé rodiny, do mého volného času i do času ve službě ve sboru. Prosím dávej mi poznat svou vůli, chtěl bych dělat věci podle tebe).