Informace

24 hodin denně, sedm dní v týdnu

 

Kdy?

Začátek: v neděli 10. 11. 2019 v 16:00

Konec: ve středu 13. 11. 2019 ve 20:00

 

Kde?

Horní klubovna besídky, Pražská 72, Vysoké Mýto

 

Jak?

Nepřetržitý modlitební řetěz tvořený jednotlivci či skupinami – tyto „hlídky“ se budou střídat v modlitební místnosti po jedné nebo více hodinách.

 

Proč?

Budeme se modlit za:

- misijní aktivity - Hradec Králové, Pardubice

- za volby do staršovstva

- osobní misii

- přestavbu bytu a domovnickou rodinu

- osobní potřeby lidí

 

Organizace

Máte-li zájem se zapojit, zaregistrujte se a přihlaste se přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/vysokemyto nebo na telefonním čísle 731 555 936 (Romana Pilnáčková) Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem.

 

Modlitební místnost

Bude to místnost vyhrazená pro nepřetržité modlitby a nerušené setkání s Bohem. Cílem je vytvořit bezpečné a příjemné místo, které nás může motivovat a inspirovat k modlitbě. Součástí místnosti budou modlitební předměty týkající se aktuálních potřeb, za které se chceme modlit či za úplně konkrétní náměty dodané lidmi před vámi. Také zde najdete kreativní koutek, kde se můžete zamyslet nad svým osobním růstem a vztahem k Bohu jako otci. K dispozici bude Bible, kytara, volné papíry a tužky pro vaše poznámky. Také varná konvice, čaj, káva.

 

Proč modlitební místnost?

Každodenní modlitební život je pro mnohé z nás těžký zápas. Doma nás často vyrušuje naše okolí či řada jiných vlivů. Naši mysl neustále bombardují různé zprávy, hluk, nesplněné povinnosti, starosti apod. Registrace konkrétní hodiny a nutnost jít do místnosti je závazek, který nám pomůže uskutečnit náš záměr. Vykročme z pohodlí svého domova a investujme svůj čas a energii do vztahu s Bohem.

 

Kde vlastně tato místnost je?

Modlitební místnost se nachází ve sborovém domě BJB Lavina, Pražská 72, v klubovně dětské besídky (v 1. patře do leva, za klubovnou vpravo). Pro vpuštění do domu je potřeba dole zazvonit na označený zvonek, nebo telefonicky kontaktovat osobu, která je v místnosti před vámi (nejdříve 5 min. předem). Zjistěte si, kdo to je.

V případě jakýchkoliv problémů volejte na číslo 731 555 936

 

Za organizátory:

Romana Pilnáčková, e-mail: romana.pilnackova@bjbvm.cz, tel.: 731 555 936