Informace

24 hodin denně, sedm dní v týdnu

 

Kdy?

Začátek v pátek 8. 6. v 18:00

Konec v pondělí 11.6. 2017 v 18:00

 

Kde?

Horní klubovna besídky, Pražská 72, Vysoké Mýto

 

Jak?

Nepřetržitý modlitební řetěz tvořený jednotlivci či skupinami – tyto „hlídky“ se budou střídat v modlitební místnosti po jedné nebo více hodinách.

 

Proč?

Modleme se za:

- letní misijní aktivity - kemp angličtiny, dětský tábor

- misii ve Vysokém Mýtě, Hradci Králové, Pusté Rybné, mezi Romy

- dokončení bytu, finance

- město Vysoké Mýto

- osobní potřeby lidí

 

Organizace

Máte-li zájem se zapojit, zaregistrujte se a přihlaste se přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/vysokemyto nebo na telefonním čísle 731 555 936 (Romana Pilnáčková) Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem.

 

Modlitební místnost

Bude to místnost vyhrazená pro nepřetržité modlitby a nerušené setkání s Bohem. Cílem je vytvořit bezpečné a příjemné místo, které nás může motivovat a inspirovat k modlitbě. Součástí místnosti budou modlitební předměty týkající se aktuálních potřeb, za které se chceme modlit či za úplně konkrétní náměty dodané lidmi před vámi. K dispozici bude Bible, kytara, volné papíry a tužky pro tvořivé chvály. K dispozici je varná konvice, čaj, káva.

 

Proč modlitební místnost?

Každodenní modlitební život je pro mnohé z nás těžký zápas. Doma nás často vyrušuje naše okolí či řada jiných vlivů. Naši mysl neustále bombardují různé zprávy, hluk, nesplněné povinnosti, starosti apod. Registrace konkrétní hodiny a nutnost jít do místnosti je závazek, který nám pomůže uskutečnit náš záměr. Vykročme z pohodlí svého domova a investujme svůj čas a energii do vztahu s Bohem.

 

Kde vlastně tato místnost je?

Modlitební místnost se nachází ve sborovém domě BJB Lavina, Pražská 72, tzv. „u věžáku“, v klubovně dětské besídky (v 1. patře do leva, za sálem vpravo). Pro vpuštění do domu je potřeba telefonicky kontaktovat osobu, která je v místnosti před vámi (nejdříve 5 minut předem). Zjistěte si, kdo to je.

 

V případě jakýchkoliv problémů volejte na číslo 731 555 936

 

Za organizátory:

Romana Pilnáčková, e-mail: romana.pilnackova@bjbvm.cz, tel.: 731 555 936