Informace

MODLITBY ZA UNITED CITY

Připojte se k nám v modlitbách za festival UNITED. Chceme naplnit modlitební řetěz, který začne v neděli 15.8. a potrvá středy 18.8. Vyberte si svou hodinu a modlete se tam, kde právě jste. Nemusíte se modlit nonstop celou hodinu, ale kombinujte modlitby se čtením Bible, poslouchejte chvály a nebo jen tak tiše naslouchejte Pánu Bohu.

Pokud potřebujete svou zaregistrovanou hodinu smazat nebo připsat k sobě někoho dalšího, kontaktujte Šárku Šimečkovou na sarka(zavináč)modlitby24-7.cz.

 

ZA KOHO A ZA CO SE MŮŽETE MODLIT

tým UNITED
  • Zdraví a ochranu pro členy týmu, kteří se podílí na přípravách festivalu. Moudrost v posledních přípravách. Dostatek energie i pozornosti pro řešení náhlých věcí.
  • Za účinkující (řečníci, hudebníci, moderátoři, tanečníci) -  moudrost, Boží vedení a zmocnění do služby
  • místa v Plzni, Litomyšli a na Vsetíně - aby bylo vše dobře připraveno technicky, ale hlavně duchovně
  • Boží ochranu při cestování a přesunech mezi jednotlivými měst
  • Na UNITED CITY také zazní výzva, že UNITED CITY může být i "ve vašem městě", modlete se za moudrost a vedení od Pán Boha i pro tento krok, kdy chceme během školního roku dát příležitost mít malý UNITED ve městech, kde o to církev bude stát
  • Budeme vděční také za modlitby za dostatek financí na pokrytí nákladů festivalu a festival.
účastníci
  • Prosíme modlete se za všechny, kteří přijedou na festival nebo jej budou sledovat online, aby prožili setkání s Bohem, byli proměněni a přijali vše, co pro ně náš nebeský Otec připravil.
  • Speciálně prosíme o modlitby za naše účastníky (mladou generaci obecně). Zvláštní doba s covidem zanechala silnou stopu na mladých lidech. Některé mládeže se vůbec nerozběhly, z jiných je jen torzo, jen části se povedlo znovu obnovit běžné setkávání a aktivity. Vedoucí si často neví rady, jak mládeže znovu aktivovat a sami potřebují motivaci do služby. Pokud mládeže zažijí něco společně (zdařilý camp, dovolenou,....) tj.spolu navzájem i s Pánem Bohem, výrazně to pomáhá vrátit mládeži život.
  • V tomto duchu vidíme i nečekaně malý zájem o festival UNITED CITY. Modlete se prosím za to, aby mládeže přijaly pozvání, aby se pozvánky dostaly do správných rukou a UNITED mohl být využitý jako povzbudivý start do nového školního roku.

Děkujeme, že s námi tímto způsobem spolupracujete na UNITED CITY.