O 24-7

Modlitby 24-7

Kdy?

3 dny a 3 noci

Od pátku 8.12.2017 do pondělí 11.12.2017
Zahájení modliteb v pátek 19:00 - SPOLEČNÉ CHVÁLY

Kde?

Třebíč, Hálkova 1305/4(2)

Jak?

Jednotliví modlitebníci, dvojice nebo celá společenství se zapíší po hodinách do on-line registrace na http://www.modlitby24-7.cz/trebic

Na tuto hodinu se přijdou modlit do místnosti, kde se jednotliví modlitebníci střídají - např. se podívají do diáře a zjistí, že v pondělí mají od 1:00 do 3:00 v noci čas, a tak si tento lukrativní čas rezervují pro boj o věčný život.

Proč?

Protože chceme být součástí
PROMĚNY

Bůh už začal konat...

Toužíme zakoušet Jeho přítomnost, sníme o tom,
jak Jeho Duch vane ulicemi Třebíče, jak z ní NEUSTÁLE
stoupá Bohu chvála...


Organizace

Chcete se zapojit a prožít toto dobrodružství modlitby? Zaregistrujte se a přihlaste zde nebo na telefonních kontaktech:
Riel Strnadová – 604 714 887, Radek Hahn - 608 825 288.


Modlitební místnost

Chceme vytvořit prostor, kam budeme moci přicházet trávit svůj čas s Bohem. Prostor, který bude vybízet a inspirovat k modlitbě, prostor, kde se budeme cítit dobře. V místnosti budou připraveny pomůcky pro tvořivé chvály, a tak se bude toto místo dotvářet a proměňovat po čas celého běhu modliteb.

Místnost bude naplněna neustávající modlitbou, která se bude jako vonný dým kadidla vznášet k našemu Bohu.


Kde vlastně tato místnost je?

Modlitební místnost se nachází v 1.patře budovy Skautu na ulici Hálkova 1305/4(2). Tato ulice je nad vlakovým nádražím a zároveň pod budovou SBD Novátor. Od vlakového nádraží se vydáte do kopce po ulici Znojemská směrem k hotelu Alfa. První odbočkou doleva na ul. Riegrova. Po pravé ruce budete mít asfaltové hřiště zasazené mezi paneláky. Hned další ul. vedoucí doprava je ul. Hálkova. Když do ní zabočíte, máte rohovou budovu kterou hledáte, hned po Vaší pravé ruce :-))

V případě jakýchkoliv problémů volejte mobilní číslo: 604 714 887, nebo 608 825 288.

Přístup do místnosti

Vstup do budovy bude uzamčený. Napravo od vchodu na okně je umístěn zvonek s označením 24-7. Tento zvonek vede přímo do místnosti, zvoňte prosím citlivě a ne dříve, než cca 3 minuty před začátkem Vašeho modlitebního času.

Člověk, který se modlí před Vámi tak dostane signál, že ho jdete vystřídat. Přijde Vám otevřít (buďte prosím trpěliví, místnost je ve druhém patře budovy + obouvání) a předá Vám klíče od vchodu. Ve dveřích si tak předáte modlitební štafetu v podobě klíčů. Dveře za sebou zamčete - vchod nesmí zůstat odemčený a klíče si berete sebou nahoru do budovy - nikdy je nenechávejte v zámku! Klíče doporučuji mít na krku, abyste je nemuseli později hledat :-)


V případě, že po Vás další modlitebník nepřijde a vy nemůžete v místnosti zůstat déle, volejte čísla na modlitební strážce, která budou uvedena na místě. Stejně tak, pokud Vám nebude přicházet nikdo otevřít. V místnosti bude i mobilní telefon, který lze v případě problémů použít.


Změna registrované hodiny

Pokud zjistíte, že na Vámi zaregistrovanou hodinu z nějakého důvodu nemůžete přijít, potřebujete přesunout čas apod., můžete tak nyní učinit již sami, pokud jste se zaregistrovali - toto lze nejméně 48 hodin před vašim moditebním časem. V případě problémů, či dotazů prosím volejte dole uvedená tel. čísla, či pište s předstihem na e-mail: trebic@modlitby24-7.cz, nebo na níže uvedené e-mailové adresy.


Další dotazy zodpoví:

Marie Paločková – m.palockova@seznam.cz
Hana Milostná – hank.mil@gmail.com

Radek Hahn – 608 825 288, rek@seznam.cz
Jiřína Fialová – 774 310 999, jirry.m@centrum.cz