Informace

Kdy:

14.9. 20:00 Začátek modlitebního řetězu

16.9. 9:00 Modlitební skupinka - konec modlitebního řetězu

 

Kde:

Modlitební místnost v prostorách CB Písek, Tyršova 435/15, v podkroví

 

Témata modliteb:

Témata si každý přináší do modlitební místnosti své vlastní, ale obecně se chceme modlit za tyto oblasti:

Toužíme vidět lidi přicházející za Kristem v Písku a okolí (Milevsko a okolí, Čížová, Čimelice,...)! V létě sme proto dělali další ročník EnglishCampu s následnými prázdninovými pravidelnými setkáními mládeže. Dále jsme měli letní tábor pro awaňáky a dorostence. Přes prázdniny vyrazilo 9 našich mládežníků na misii na Evropský tábor na Ukrajinu ...a to vše nekončí! Náš Bůh neustále pracuje v srdcích lidí, kteří se s ním potřebují setkat, skrze svoje slovo, které na akcích slyšeli. Chceme pokračovat v navázaných přátelstvích a nebýt překážkou v přístupu k Ježíši.

Na podzim připravujeme KURZY ALFA.

V tom všem potřebujeme být s Bohem "na stejné vlně" - být s ním v co neintiimnějším vztahu, abychom se jím nechali správně vést. A to je možné jedině skrze společné zůstávání na modlitbách. :)

 

Modlitební místnost

Pro registraci modlitebních časů se napište do rozpisu na nástěnce v předálí modlitebny (nejpozději do středy 12.9.!, později bude k dispozici pouze online rozpis) Od 13.9. se přihlašujte v rozpisu http://www.modlitby24-7.cz/pisek/rozpisu, do kterého bude možno se zapisovat i v průběhu modlitebího řetězce. Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem!

Pro vstup do místnosti vyčkejte, než přijde modlitebník otevřít. Pokud modlitebník nevychází, volejte na číslo koordinátora místnosti Janě Pospíšilové 604 303 551. Vždy za sebou vstup do budovy zamkněte. Děkujeme.

Prosím buďte ve svých příchodech a odchodech přesní a ohleduplní. Ideální je být 5 min. před začátkem Vašeho času připraven přede dveřmi.

Pokud se chcete modlit doma - napište, prosím, do vzkazníku a NEregistrujte se v rozpisu!

Modlitební místnost bude připravena pro tvořivé modlitby, bude prostor psát co vám Bůh bude dávat na srdce a mnohé další... Bude obsahovat modlitební předměty, které nám Bůh dává na srdce, stejně tak bude prostor přidat ty vaše.

 

Více informací

Jana Pospíšilová

604 303 551