Informace

 

Bude zanedlouho probíhat :)


Kdy:

23.6. v pátek v 19:00 Začátek modlitebního řetězu

24.6. v sobotu v 20:00 Konec modlitebního řetězu

Kde:

Modlitební místnost v prostorách CB Písek, Tyršova 435/15, v podkroví

Témata modliteb:

  • své vlastní - strávit čas s Bohem
  • Za město Písek
  • Za náš sbor
  • Za manželství
  • Za dětský tábor, který bude v létě, aby se tam Bůh dotýkal dětí, které ho neznají
  • Naši dorostový vedoucí se zapojí od září do křesťanského skauta. Mužete se modlit za moudrost do toho, za děti které by chtěli začít chodit, radost a pokoj.

Modlitební místnost

Přihlašujte v rozpisu http://www.modlitby24-7.cz/pisek/rozpisu, do kterého bude možno se zapisovat i v průběhu modlitebího řetězce. Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem!

Pro vstup do místnosti vyčkejte, než přijde modlitebník otevřít - ČEKÁTE DOLE NA CHODNÍKU U DVEŘÍ, než Vám přijde předchozí modlitebník otevřít a předá Vám klíče. Pokud modlitebník nevychází, volejte na číslo koordinátora místnosti Elišce Kofroňové 702 145 680. Vždy za sebou vstup do budovy ZAMKNĚTE. Děkujeme.

Prosím buďte ve svých příchodech a odchodech přesní a ohleduplní. Ideální je být 5 min. před začátkem Vašeho času připraven přede dveřmi.

Modlitební místnost bude připravena pro tvořivé modlitby, bude prostor psát co vám Bůh bude dávat na srdce a mnohé další... Bude obsahovat modlitební předměty, které nám Bůh dává na srdce, stejně tak bude prostor přidat ty Vaše.

Více informací - volejte koordinátorovi modlitebního řetězu:

Eliška Kofroňová

702 145 680