Informace

 

Pro neobsazenost uzavřena dříve.

 

Kdy:

15.3. v pátek v 19:00 Začátek modlitebního řetězu

17.3. v neděli v 9:00 Konec modlitebního řetězu

Kde:

Modlitební místnost v prostorách CB Písek, Tyršova 435/15, v podkroví

Témata modliteb:

Témata si každý přináší do modlitební místnosti své vlastní, ale můžete se v modlitební místnosti nechat inspirovat k modlitbám za tyto oblasti:

Právě probíhají manželské večery, kterých se účastní převážně páry mimo náš sbor.

Toužíme vidět lidi přicházející za Kristem v Písku a okolí (Milevsko a okolí, Čížová, Čimelice,...)! V létě proto chystáme již čtvrtý ročník EnglishCampu s následnými prázdninovými pravidelnými setkáními mládeže. Skrze

Dále připravujeme letní tábor pro awaňáky a dorostence.

Přes prázdniny vyrazí několik našich mládežníků na misii na Evropský tábor na Ukrajinu

...a to vše nekončí! Náš Bůh neustále pracuje v srdcích lidí, kteří se s ním potřebují setkat, skrze svoje slovo, které na akcích slyšeli. Chceme pokračovat v navázaných přátelstvích a budovat hlubší vztahy. Nebýt překážkou v přístupu k Ježíši a být pomocí v bližším vztahu s ním.

Na podzim 2018 proběhli KURZY ALFA.

V tom všem potřebujeme být s Bohem "na stejné vlně" - být s ním v co neintiimnějším vztahu, abychom se jím nechali správně vést. A to je možné jedině skrze společné zůstávání na modlitbách. :)

Modlitební místnost

Přihlašujte v rozpisu http://www.modlitby24-7.cz/pisek/rozpisu, do kterého bude možno se zapisovat i v průběhu modlitebího řetězce. Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem!

Pro vstup do místnosti vyčkejte, než přijde modlitebník otevřít - ČEKÁTE DOLE NA CHODNÍKU U DVEŘÍ, než Vám přijde předchozí modlitebník otevřít a předá Vám klíče. Pokud modlitebník nevychází, volejte na číslo koordinátora místnosti Lence Pospíšilové 773 44 77 81. Vždy za sebou vstup do budovy ZAMKNĚTE. Děkujeme.

Prosím buďte ve svých příchodech a odchodech přesní a ohleduplní. Ideální je být 5 min. před začátkem Vašeho času připraven přede dveřmi.

Pokud se chcete modlit doma - napište, prosím, do vzkazníku a NEregistrujte se v rozpisu!

Modlitební místnost bude připravena pro tvořivé modlitby, bude prostor psát co vám Bůh bude dávat na srdce a mnohé další... Bude obsahovat modlitební předměty, které nám Bůh dává na srdce, stejně tak bude prostor přidat ty Vaše.

Více informací - volejte koordinátorovi modlitebního řetězu:

Lenka Pospíšilová

773 44 77 81