Informace

Kdy:

15. 6. 18:30 Chvály s mládeží

15. 6. 20:00 Začátek modlitebního řetězu

17. 6. 9:00 Modlitební skupinka - konec modlitebního řetězu

 

Kde:

Modlitební místnost v prostorách CB Písek, Tyršova 435/15

 

Témata modliteb:

Témata si každý přináší do modlitební místnosti sám, ale obecně se chceme modlit za tyto oblasti:

Toužíme vidět lidi přicházející za Kristem v Písku a okolí (Milevsko, Čížová, Čimelice,...)! Jedna z věcí, kterou pro to budeme dělat je další ročník EnglishCampu s následnými prázdninovými pravidelnými setkáními mládeže. Dále také budeme dělat letní tábor pro awaňáky a dorostence. Přes prázdniny vyrazí 9 našich mládežníků na misii na Evropský tábor na Ukrajinu ...a to vše potřebuje velkou modlitební podporu:).

 

Modlitební místnost

Pro registraci modlitebních časů se přihlaste v rozpisu http://www.modlitby24-7.cz/pisek/rozpisu nebo na telefonním čísle 604 303 551. Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem!

Pro vstup do místnosti vyčkejte, než přijde modlitebník otevřít. Pokud modlitebník nevychází, volejte na číslo koordinátora místnosti Janě Pospíšilové 604 303 551. Vždy za sebou vstup do budovy zamkněte. Děkujeme.

Prosím buďte ve svých příchodech a odchodech přesní a ohleduplní. Ideální je být 5 min. před začátkem Vašeho času připraven přede dveřmi.

Pokud se chcete modlit doma - napište, prosím, do vzkazníku a neregistrujte se v rozpisu!

Modlitební místnost bude připravena pro tvořivé modlitby, bude prostor psát co vám Bůh bude dávat na srdce a mnohé další... Bude obsahovat modlitební předměty, které nám Bůh dává na srdce, stejně tak bude prostor přidat ty vaše.

 

Více informací

Jana Pospíšilová

604 303 551