Informace

Nepřetržitý modlitební řetěz tvořený jednotlivci či skupinami – tyto „hlídky“ se budou střídat v modlitební místnosti po jedné (ale klidně i více) hodině.

24.– 27. 4. 2017, začátek 24. 4. v 8:00, konec 27. 4. ve 18:00 hodin

Olomouc, ulice Mariánská 3 – hned vedle Náměstí republiky.

Přihlášení

Máte-li zájem se zapojit, zaregistrujte se přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/rozpis/ nebo na telefonním čísle 739 158 441. Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem.

Kde je naše modlitební místnost?

Modlitební místnost se nachází v přízemí ve žluté budově hned vedle Náměstí republiky na ulici Mariánská 3. Vstup je ve velkých dveřích, na kterých je i zvonek (na který v případě zamčení zazvoňte). Dáte se hned vlevo, projdete krátkou chodbou a narazíte na dveře, které budou signalizovat vstup do modlitební místnosti.

Přes den bude průchod otevřen, ale v nočních hodinách se bude zamykat. Klíče budou v modlitební místnosti a budou si je vždy předávat modlitebníci.

Modlitební náměty

Modlitební náměty je možno zasílat organizátorům krátkou zprávou SMS na níže uvedené telefonní číslo nebo je po někom poslat do modlitební místnosti. Stejně tak můžete využít papíry na stěnách nebo různé vzkazy.

V případě jakýchkoliv problémů volejte NONSTOP na telefonní číslo – 739 158 441.

 

Mapa modlitební mísnosti:

Mapa modlitební místnosti