Informace

3. 12. - 5. 12. proběhne v Kloboukách u Brna druhý modlitební řetězec pod záštitou modliteb 24-7.

O co jde?

Jedná se o čas, který chceme trávit s Bohem. V Garáži bude připravená modlitební místnost, do které si můžete rezervovat hodinu (nebo více) a pak je na vás, jak ji s Bohem prožijete. Můžete přijít samostatně nebo ve skupině (dle aktuálních opatření). Přijít může každý bez ohledu na věk, příslušnost k církvi...

Motivační video

https://www.youtube.com/watch?v=iWIxL0bv3lk&ab_channel=festivalunited&fbclid=IwAR1E7e8IJQU5vEzhEZZ1ngmSNUrjTgKi50uQ60FPcJ7fPlojcOUKc_h1HPA

V modlitební místnosti je třeba mít po celou dobu nasazenou roušku přes usta i nos.

Kdy?

Čtvrtek 3. 12. 2020 16:00 až Sobota 5. 12. 2020 19:00 i v noci

Při zájmu můžeme modlitební řetěz prodloužit. (v případě zajmu po zaplnění hodin pište na mail dole)

Kde?

Garáž Klobouky u Brna, Brněnská 30

Co můžu dělat v modlitební místnosti?

Můžete se modlit, číst bibli, zpívat (kytara, ukulele a klávesy bude na místě, vezměte si zpěvník), kreslit obrazy, psát náměty na modlitby, žehnat lidem a okolním sborům, mlčet a naslouchat Božímu hlasu a mnoho dalšího. Bůh je kreativní a dal nám možnost vnímat ho mnoha různými způsoby, vyzkoušejte některé právě v modlitební místnosti.

Jak si můžu rezervovat hodinu?

Rezervovat hodinu si můžete v záložce rozpis jednoduchým kliknutím na hodinu a vyplněním pár údajů, pokud se zaregistrujete (záložka registrace) máte snadnější možnost změnit vaši hodinu a ulehčíte práci administrátorovi. Registrujte se prosím před rezervací hodiny jinak nebudete mít přístup ke změně hodiny.

Co je vzkazník?

Vzkazník je způsob hromadné komunikace na této stránce, můžete sem napsat třeba, co jste v modlitební místnosti zažili a tím povzbudit ostatní.

 

Pokud jste jen zvědaví co bude v místnosti, ale nechcete se účastnit řetězce, můžete využít návštevní hodinu klidně i s průvodcem. Stačí napsat na mail nebo na číslo vespod webu.

V modlitební místnosti se bude topit a budou zajištěny i dezinfekční prostředky.

Pokud se necítíte zdravotně dobře nechoďte prosím do modlitební místnosti z ohledu na lidi, kteří přijdou po vás.