Informace

10. 12. - 12. 12. 2021 proběhne v Kloboukách u Brna už třetí modlitební řetězec pod záštitou modliteb 24-7.

O co jde?

Jedná se o čas, který chceme trávit s Bohem. V Garáži bude připravená modlitební místnost, do které si můžete rezervovat hodinu (nebo více) a pak je na vás, jak ji s Bohem prožijete. Můžete přijít samostatně nebo ve skupině (dle aktuálních opatření). Přijít může každý bez ohledu na věk, příslušnost k církvi, víru, ...

Očekává se že v danou hodinu (denní a možná i noční - podle opatření) bude zaregistrovaný přítomen v modlitební místnosti. Pokud tento čas chcete strávit doma na modlitbách, zaregistrujte si prosím noční hodiny a napište administrátorovi. Je možné že vláda nařídí zákaz vycházení, v takovém případě bude nutné danou hodinu absolvovat doma. Zatím se počítá i s nočním provozem v modlitební místnosti.

!!! Pozor: V noci od pátku od 21:00 do soboty do 3:00 bude čas výhradně pro modlitebníky online. Kdo se chcete připojit k řetězci online prosím využijte tento termín a potvrďte mailem, že víte, že jdete na online hodinu. Pokud se vám termín nehodí napište a individuálně to pořešíme. V noci ze soboty na neděli se chodí klasicky do modlitební místnosti!!!


Motivační video

https://www.youtube.com/watch?v=iWIxL0bv3lk&ab_channel=festivalunited&fbclid=IwAR1E7e8IJQU5vEzhEZZ1ngmSNUrjTgKi50uQ60FPcJ7fPlojcOUKc_h1HPA

Kdy?

Nepřetržitě od pátku 10. 12. 2020 10:00 až neděle 12. 12. 2020 16:00

Při zájmu můžeme modlitební řetěz prodloužit. (v případě zajmu po zaplnění hodin pište administrátorovi)

Kde?

Garáž Klobouky u Brna, Brněnská 30

Co můžu dělat v modlitební místnosti?

Můžete se modlit, číst bibli, zpívat (kytara a ukulele bude na místě, vezměte si zpěvník), kreslit obrazy, psát náměty na modlitby, žehnat lidem a okolním sborům, mlčet a naslouchat Božímu hlasu a mnoho dalšího.

Bůh je kreativní a dal nám možnost vnímat ho mnoha různými způsoby, vyzkoušejte některé právě v modlitební místnosti.

Jak si můžu rezervovat hodinu?

Rezervovat hodinu si můžete v záložce rozpis jednoduchým kliknutím na hodinu a vyplněním pár údajů, pokud se předtím zaregistrujete (záložka registrace) máte snadnější možnost změnit vaši hodinu a ulehčíte práci administrátorovi. Registrujte se prosím před rezervací hodiny jinak nebudete mít přístup ke změně hodiny!

Co je vzkazník?

Vzkazník je způsob hromadné komunikace na této stránce, můžete sem napsat třeba, co jste v modlitební místnosti zažili a tím povzbudit ostatní.

Závěrečné informace

Prosím choďte včas! Pokud po vás nikdo nepřišel vyčkejte 5 min, následně zavolejte na číslo následníka uvedené na dveřích. Pokud se nedovoláte, volejte administrátorovi.

Jestliže v modlitební místnosti něco chybí (např.: dřevo, kapesníky,... a nejste si to schopni zajistit) nebo se stalo něco o čem by měl administrátor vědět, volejte administrátorovi.

Pokud jste jen zvědaví co bude v místnosti, ale nechcete se účastnit řetězce, můžete využít návštevní hodinu klidně i s průvodcem. Stačí napsat administrátorovi.

V modlitební místnosti se bude topit a budou zajištěny i dezinfekční prostředky. Je nutné si při příchodu dezinfikovat ruce a mít po celou dobu nasazený respirátor (případně roušku) přes ústa i nos.

Pokud se necítíte zdravotně dobře nechoďte prosím do modlitební místnosti z ohledu na lidi, kteří přijdou po vás.


Kontakt na administrátora

Mail: petrblazek111@seznam.cz

Mobil: 731883591

Případně 732969016