Informace

26. - 7. 5. 2023 proběhne v Kloboukách u Brna už 6. modlitební řetězec pod záštitou modliteb 24-7.

O co jde?

Jedná se o čas, který chceme trávit s Bohem. Ve skautské klubovně ve věži bude připravená modlitební místnost, do které si můžete rezervovat hodinu (nebo více) a pak je na vás, jak ji s Bohem prožijete. Můžete přijít samostatně nebo ve skupině. Přijít může každý bez ohledu na věk, příslušnost k církvi, víru, ...

Očekává se, že v danou hodinu (denní i noční) bude zaregistrovaný přítomen v modlitební místnosti.

Motivační video

https://www.youtube.com/watch?v=iWIxL0bv3lk&ab_channel=festivalunited&fbclid=IwAR1E7e8IJQU5vEzhEZZ1ngmSNUrjTgKi50uQ60FPcJ7fPlojcOUKc_h1HPA

Kdy?

Nepřetržitě od pátku 26. 5. 2023 14:00 až soboty 27. 5. 2023 20:00

Při zájmu můžeme modlitební řetěz prodloužit. (v případě zajmu po zaplnění hodin pište administrátorovi)

Kde?

Skautská klubovna (věž kostela) Klobouky u Brna, Brněnská 30

Co můžu dělat v modlitební místnosti?

Můžete se modlit, číst bibli, zpívat (kytara a ukulele bude na místě, vezměte si zpěvník), kreslit obrazy, psát náměty na modlitby, žehnat lidem a okolním sborům, mlčet a naslouchat Božímu hlasu a mnoho dalšího.

Bůh je kreativní a dal nám možnost vnímat ho mnoha různými způsoby, vyzkoušejte některé právě v modlitební místnosti.

Jak si můžu rezervovat hodinu?

Rezervovat hodinu si můžete v záložce rozpis jednoduchým kliknutím na hodinu a vyplněním pár údajů, pokud se předtím zaregistrujete (záložka registrace) máte snadnější možnost změnit vaši hodinu a ulehčíte práci administrátorovi. Registrujte se prosím před rezervací hodiny jinak nebudete mít přístup ke změně hodiny!

Co je vzkazník?

Vzkazník je způsob hromadné komunikace na této stránce, můžete sem napsat třeba, co jste v modlitební místnosti zažili a tím povzbudit ostatní.

Závěrečné informace

Prosím choďte včas! Pokud po vás nikdo nepřišel vyčkejte 5 min, následně zavolejte na číslo následníka uvedené na dveřích. Pokud se nedovoláte, volejte administrátorovi.

Jestliže v modlitební místnosti něco chybí (např.: dřevo, kapesníky,... a nejste si to schopni zajistit) nebo se stalo něco o čem by měl administrátor vědět, volejte administrátorovi.

Pokud jste jen zvědaví co bude v místnosti, ale nechcete se účastnit řetězce, můžete využít návštěvní hodinu klidně i s průvodcem. Stačí napsat administrátorovi.

Pokud se necítíte zdravotně dobře nechoďte prosím do modlitební místnosti z ohledu na lidi, kteří přijdou po vás.Kontakt na administrátora

Mail: petrblazek111@seznam.cz

Mobil: 731883591

Případně 732969016