Informace

Kdy?

VI. běh modliteb 24/7 bude probíhat v sobotu 2.1.2021 od 05:00 do 21:00 hod.
(pokud bude zájem budou hodiny přidány)

Téma?

Modlitební zastavení v chrámu na začátku roku.

Prosím, aby vám Bůh našeho Pána Ježíše Krista, Otec slávy, dal ducha moudrosti a zjevení, abyste ho poznali  a osvíceným vnitřním zrakem viděli, k jaké naději vás povolal, jak bohaté a slavné je vaše dědictví v jeho svatém lidu a jak nesmírně veliký je ve své moci k nám, kteří věříme. (Řím. 1,17-18)

Kde?

KOSTEL, Třanovského 750 - stránky sboru

Jak?

Modlitební řetěz tvořený našimi sborovníky (jednotlivci, rodinou), kteří se budou střídat v kostele po jedné hodině.

Proč?

Vztah, čas s Bohem je nenahraditelný. Je důležité naučit se hledět na sebe a na situace ve svém životě Božím zrakem, abychom mohli uvidět, co je pravda, jaké jsou možnosti a co všechno Bůh pro nás plánuje.

Sám nebo s někým?

Čas v modlitební místnosti si můžete naplánovat jen pro sebe, nebo můžete přizvat i další členy vaši rodiny.

Hodinu nebo dvě?
Pokud jste v modlitební místnosti ještě nikdy nebyli, můžete mít obavy, zda tam vůbec celou hodinu vydržíte a čím těch dlouhých 60 minut naplníte. Nebojte se! Nemusíte celou dobu mluvit. Chystáte se setkat s Bohem, třeba bude také mluvit On. Můžete si v místnosti projít několik zastavení a inspirovat se, číst si, psát, poslouchat, malovat, zpívat, ...
Mnozí, kteří už v modlitební místnosti byli, naopak říkali, že hodina uplyne jako pár minut. Rozhodně neváhejte rezervovat si více hodin za sebou nebo přijít vícekrát

Jak dlouho?

Jelikož tentokrát bude modlitební čas probíhat v chladném kostele, myslím, že hodina pro každého bude tak akorát. Jestli budete chtít i nadále zůstávat ve ztišení s Bohem, můžete se vydat na modlitební procházku a dále rozjímat.

Rezervace
Rezervovat modlitební hodinu si můžete v záložce "rozpis modlitebních hodin"

Organizace

Máte-li zájem se zapojit, zaregistrujte si svůj oddělený čas a přihlaste se přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/albrechtice/rozpis nebo na telefonním čísle 732 744 424. Prosím přijďte na svou hodinu včas, ale nejdříve 5 minut předem.