Informace

Kdy?

VII. běh modliteb 24/7 bude probíhat od pátku 22.10.2021 do neděle 24.10.2021

Téma?

Sborový život

Kde?

Horní klubovna, Třanovského 750 - stránky sboru

Jak?

Nepřetržitý modlitební řetěz tvořený našimi sborovníky (jednotlivci, rodinou), kteří se budou střídat v modlitební místnosti po jedné nebo více hodinových ,,hlídkách“.

Proč?

Jako sbor nyní procházím různými výzvami a čekají nás důležitá rozhodnutí. Proto chceme, jako Boží rodina společně přicházet intenzivněji do kostela a společně se modlit.

Sám nebo s někým?

Čas v modlitební místnosti si můžete naplánovat jen pro sebe, nebo můžete přizvat i další.

Hodinu nebo dvě?
Pokud jste v modlitební místnosti ještě nikdy nebyli, můžete mít obavy, zda tam vůbec celou hodinu vydržíte a čím těch dlouhých 60 minut naplníte. Nebojte se! Nemusíte celou dobu mluvit. Chystáte se setkat s Bohem, třeba bude také mluvit On. Můžete si v místnosti projít několik zastavení a inspirovat se, číst si, psát, poslouchat, malovat, zpívat, ...
Mnozí, kteří už v modlitební místnosti byli, naopak říkali, že hodina uplyne jako pár minut. Rozhodně neváhejte rezervovat si více hodin za sebou nebo přijít vícekrát

Jak dlouho?

To záleží jen na vás, naši touhou je, aby modlitební řetězec mohl jet nepřetržitě.

Rezervace
Rezervovat modlitební hodinu si můžete v záložce "rozpis modlitebních hodin"

Organizace

Máte-li zájem se zapojit, zaregistrujte si svůj oddělený čas a přihlaste se přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/albrechtice/rozpis nebo na telefonním čísle 732 744 424. Prosím přijďte na svou hodinu včas, ale nejdříve 5 minut předem.