Vzkazník

Prosím berte v potaz, že vzkazník neslouží k žádostem o odrezervování hodiny.
Pokud nejste registrovaní a chcete odrezervovat svojí hodinu, napište prosím administrátorovi stránek na email alenasiskova[xyz#seznam.cz, popř. volejte na tel. číslo +420 776 171 826.

Jméno
E-mail (chráněn proti spamu)
Toto pole nevyplňujte:
Vzkaz


Vlastík M. Alenasiskova~!!~seznam.cz
Pondělí, 23.03.2020 15:17

Žalm 121:1-8: "Píseň stupňů. Pozdvihuji očí svých k horám, odkudž by mi přišla pomoc. Pomoc má jest od Hospodina, kterýž učinil nebe i zemi. Nedopustíť, aby se pohnouti měla noha tvá, nedřímeť strážný tvůj. Aj, nedřímeť, ovšem nespí ten, kterýž ostříhá Izraele. Hospodin strážce tvůj, Hospodin zastínění tvé tobě po pravici. Nebudeť bíti na tě slunce ve dne, ani měsíc v noci. Hospodin tě ostříhati bude ode všeho zlého, ostříhati bude duše tvé. Hospodin ostříhati tě bude, když vycházeti i vcházeti budeš, od tohoto času až na věky."
Karel Kundera KunderaKarel~!!~seznam.cz
Středa, 26.04.2017 07:42

Zdravím přeji krasný požehnaný den.
Jsme malé modlitební společenství z Valašské polanky a tímto vám vyjadřujeme podporu a radost z vašich modliteb.Připojili jsme se k nim i když ne na Vsetíně.Modlíme se i za vás a prosíme Pána o požehnání a plody darů Ducha svatého. Při nějaké další akci se těším na bližší spolupráci.

S pozdravem Karel
Vlastimil.M mrnustikv~!!~seznam.cz
Neděle, 02.04.2017 16:53

Skvělé nádherné místo fakt boží !!! Díky všem kdo se na ní podíleli .
Eva Húšťová hustovi~!!~gmail.com
Pátek, 07.10.2016 07:07

V modlitební místnosti zažívám jiný rozměr než při modlitbách doma. Nedá se to úplně přesně vyjádřit. Krásný čas jsme tam prožily i se sedmiletou dcerou.
Byla bych vděčná, kdyby modlitby 24/7 pokračovaly anebo brzy byly další. Ráda se zapojím i praktickou pomocí.