Informace

24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU!

Nepřetržitý modlitební řetěz tvořený jednotlivci či skupinami – tyto „hlídky“ se budou střídat v modlitební místnosti po jedné nebo více hodinách.

Témata modliteb: Témata si každý přináší do modlitební místnosti sám, ale obecně se chceme modlit za dvě oblasti:

  • SPASENÍ pro Vsetín a celý region
  • za větší VÁŠEŇ pro Ježíše a Jeho království

Přihlášení:

Máte-li zájem se zapojit, zaregistrujte se přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/vsetin nebo na telefonním čísle 776 171 826. Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem!

Modlitební řetězec bude probíhat v termínu od neděle 17.6.2018 od 12hod. do neděle 24.6.2018 do 12 hod

Kde je naše modlitební místnost?

Modlitební místnost se nachází v levé, přízemní části hotelu Vsacan, vedle pizzerie Lázky,v místnosti zakládajícího spolku Přístavu Vsetín (www.pristav-vsetin.cz), místnost č.P11.  Adresa hotelu Vsacan: Žerotínova 1114, Vsetín 75501(www.hotelvsacan.cz)

Pro vstup do místnosti s nápisem „MODLITBY 24/7“ vyčkejte, než přijde modlitebník otevřít. Pokud modlitebník nevychází, zaklepejte na dveře. Ve dne- a pokud bude potřeba i v noci- pokud nebude modlitebník v místnosti, si vyžádejte klíče na recepci hotelu Vsacan pod heslem Přístav nebo heslem Modlitby 24-7. Po ukončení modliteb zde klíče, prosím, vraťte.

Pokud po vás žádný modlitebník nepřichází, prosím,zamkněte přední vchod. Klíče jsou opět k vyžádání na recepci hotelu Vsacan.

Děkujeme!

Prosím buďte ve svých příchodech a odchodech přesní a ohleduplní. Ideální je být 5 min. před začátkem Vašeho času připraven přede dveřmi.

Modlitební předměty

Modlitební předměty je možno zasílat organizátorům krátkou zprávou SMS na níže uvedené telefonní číslo nebo je po někom poslat do modlitební místnosti.V případě jakýchkoliv problémů volejte NONSTOP na telefonní číslo – 776 171 826

Za organizátory:

Alena Šišková, telefon: 776 171 826  a Peťa Valtrová, telefon: 739 724 827

email: alenasiskova@seznam.cz , peta.valtrova@gmail.com