Informace

Modlitby 24/3

24 hodin denně, 3 dny v týdnu

Nepřetržitý modlitební řetěz tvořený jednotlivci či skupinami – tyto „hlídky“ se budou střídat v modlitební místnosti po jedné nebo více hodinách.

Modlitební místnost

2. 10. – 4.10.2020, začátek v pátek 2.10. v 00:00, konec 4.10. ve 24:00 hodin

Sborový dům, spodní vchod z Pražské ulice. Brankou do zahrady a po vstupu do budovy první místnost vlevo.

Témata modliteb

Témata si každý přináší do modlitební místnosti sám, ale obecně se chceme modlit za tyto aktuální oblasti:

  • milost a spasení pro lidi z Litoměřic
  • náš sbor, aby v něm lidé nacházeli pokoj, odpočinutí, odpuštění a spasení v Pánu Ježíši Kristu
  • ochranu před nemocemi a prosby za vládu, parlament a senát, vedení kraje a našeho města, aby dobře spravovali svěřené úřady

Přihlášení

Máte-li zájem se zapojit, zapište se, nebo rovnou zaregistrujte přes internet na adrese http://www.modlitby24-7.cz/litomerice/registrace nebo na telefonním čísle 739 243 983.

Můžete vyplnit své celé jméno nebo přezdívku, kterou budete používat. Důležitý je aktuální telefon, aby vás v případě nepředvídané události mohl kontaktovat koordinátor.

Prosím, přijďte na svou hodinu nejdříve 5 minut předem.

Kde je naše modlitební místnost?

Modlitební místnost se nachází ve sborovém domě v Pražské ulici. Vchod brankou do sborové zahrady a po vstupu do budovy první místnost vlevo. Klíče k místnosti budou předávány od jednoho modlitebníka k druhému. Pokud na sebe časy nebudou navazovat a budete potřebovat otevřít, volejte správce místnosti 603 849 317. V ostatních případech volejte koordinátora modliteb 739 243 983.

Prosím buďte ve svých příchodech a odchodech přesní a ohleduplní. Buďte připraveni před brankou/dveřmi místnosti 5 min. před začátkem vašeho času.

Modlitební předměty

Někdo se možná nebude moci zúčastnit přímo v modlitební místnosti, ale má na srdci věci k modlitbám, které by rád sdílel. Můžete je posílat krátkou textovou zprávou na níže uvedené telefonní číslo koordinátorky nebo je do modlitební místnosti po někom poslat.

V případě potřeby volejte NONSTOP mobilní číslo 739 243 983.

Za organizátory: Eliška Vachutková, telefon 739 243 983, e-mail: vachutkova.eliska@gmail.com