Aktuálně

Vážení modlitebníci!

Modlitební místnost byla opět otevřena v neděli 18. září 2016, po krátkém prázdninovém přerušení, zatím nejdelšího modlitebního řetězce, který trval od 29.9. 2013 do 30.6.2016 - tedy 2 roky a 9 měsíců. O přerušení rozhodl organizační tým z důvodu menší rekonstrukce modlitební místnosti. Po téměř třech letech byly všechny místnosti vymalovány, obnoveny některé nátěry (dveře, radiátory), byly vyčištěny koberce a vyprány potahy. Dále bylo sádrokartonem zakryto potrubí v kuchyňce pod stropem, opraveno topení, osvětlení a obměněna výzdoba. Věříme, že vás opětovné otevření modlitební místnosti potěšilo a těšíme se z toho, že se zde budeme i nadále setkávat s naším Pánem i s vámi.

Děkujeme tímto všem ochotným dárcům, kteří přispívají do kasičky na náklady provozu modlitební místnosti v Českém Těšíně. Je třeba hradit náklady za topení, elektřinu, vodu. Něco stojí také vybavení modlitební místnosti a různé opravy. Dále se nakupuje občerstvení, které je v místnosti k dispozici, toaletní papír, čisticí prostředky atd. Děkujeme také modlitebníkům, kteří některé z těchto věcí nakoupili a darovali. Prosíme, abyste i nadále pamatovali na to, že provoz modlitební místnosti něco stojí a bez vaší finanční podpory by nebyl možný. Zvláště takto dlouhodobý provoz, jaký je v celé naší republice raritou. Díky Bohu za to!

Dík patří také všem modlitebníkům za účast na modlitbách 24/7 v Českém Těšíně. Chceme vás povzbudit k tomu, abyste byli i nadále vytrvalí v modlitbách (Koloským 4,2; 1.Tesalonickým 5,17).

Připomínáme, že jakékoliv náměty, připomínky nebo cokoliv, s čím se chcete sdílet s organizačním týmem modliteb nebo se všemi modlitebníky, můzete napsat na tomto webu do vzkazníku nebo do sešitku v modlitební místnosti, určenému na vzkazy modlitebnímu týmu. Chcete-li něco sdělit pouze organizačnímu týmu, můžete také psát na e-mail: ceskytesin@modlitby24-7.cz

Hojnost Božího požehnání všem modlitebníkům přeje a vyprošuje

Tým modliteb 24/7 v Českém Těšíně