Kdo jsme

Modlitby 24-7 jsou mezinárodním a mezicírkevním modlitebním hnutím, které začalo otevřením modlitební místnosti s nepřetržitou modlitební stráží, vedenou mladými lidmi z města Chichester v Anglii roku 1999. Od té doby se rozšířilo do více než 100 národů po celém světě.

Podtitulem Modliteb 24-7 je modlitba, misie a spravedlnost. Chceme se modlit za své bližní a společnost, být proměněni Ježíšem Kristem tak, abychom milovali lidi stejně jako on a byli schopni přinášet dobrou zprávu, lásku a spravedlnost do všech oblastí společnosti.

Modlitby 24-7 jsou v České republice reprezentovány sítí modlitebních místností a lidí, kteří se zapojují do modlitebních řetězců. V každém místě, kde vzniká modlitební místnost, se utvoří tým vedený koordinátorem, s nímž modlitební řetěz připravují.

Do modliteb se zapojují lidé z křesťanských společenství z celého spektra české církve. Modlitební místnosti navštěvují někdy i lidé, kteří Pána Boha zatím hledají.

Koordinaci a rozvoj Modliteb 24-7 v České republice má na starosti Daniel Raška, který spolupracuje s dalšími vedoucími a koordinátory ze zapojených míst v ČR. Administrativní záležitosti zaštiťuje UNITED 3P, zapsaný spolek.