Darujte

Zapojte se do služby Modliteb 24-7 jednorázovým darem nebo pravidelnou platbou, která nám pomůže nejen udržovat již rozjeté projekty, ale také vstupovat do nových vod, na které jsme dosud neměli časovou nebo finanční kapacitu.

Momentálně hledáme 100 dárců, kteří se rozhodnou podpořit naši práci měsíční platbou 200 Kč.

nápomáhají nejen udržovat
projekty, které jsou již rozjeté, ale taky vstupovat do nových vod, na něž
jsme dosud neměli časovou nebo finanční kapacitu.

Proč nás podpořit?

Smyslem naší práce je pomáhat lidem setkat se s Ježíšem, protože věříme, že toto setkání vede ke změně našich životů, církve, i celé společnosti.

Náš Modlitební karavan je cestou, jak přinést naději tam, kde je potřeba. S láskou a úctou nasloucháme příběhům lidí, ať už jsou radostné nebo obtížné. Vytváříme bezpečný prostor pro sdílení, naslouchání a modlitbu. To vše s cílem ukázat lásku, kterou k nám Bůh má. Za posledních 7 let služby modlitebního karavanu jsme měli možnost modlit se a vést rozhovory s více než 3 000 lidmi. U karavanu přijalo Ježíše do svého života už více než 60 lidí. Mnoho lidí, kteří si procházeli různými těžkostmi, našli u karavanu odpověď a pomoc.

Kreativně utvářené prostředí modlitebních místností umožňuje lidem z různých denominací nalézt společné místo setkání s Bohem. Lidé zažívají v modlitebních místnostech Boží dotek a Jeho jednání. Bůh skrze modlitební místnosti jedná, uzdravuje a obnovuje – nás, naše blízké, naše město, církev. Pomáháme lidem rozbíhat modlitební místnosti, poskytujeme potřebné know-how, podporu a nástroje.

Vytváříme náměty k modlitbám, které jsou dostupné na sociálních sítích a na našem webu. Vydali jsme online kurz Jak se modlit, který přináší modlitební inspiraci. Přednášíme o modlitbě a sdílíme naše zkušenosti.

Toto vše by nebylo možné bez Boha a bez desítek lidí, kteří nás pravidelně finančně podporují. S vaší pomocí budeme moci v naší práci pokračovat a zvládneme toho ještě víc! Staňte se naším dárcem a zapojte se do podpory činnosti, která má hmatatelný dopad. Budeme neuvěřitelně vděční za každý příspěvek v jakékoli výši, ať už jednorázový nebo pravidelný.

Jak přispět?

Rozhodli jste se přispět na chod Modliteb 24-7? To je skvělé, moc si vážíme vaší štědrosti a důvěry. Zde máte potřebné informace k odeslání vašeho příspěvku:

Číslo účtu: 2500723095/2010
Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo

specifické symboly:

999 - obecně Modlitby 24-7

777 - modlitební karavan

Mezinárodní bankovní číslo:
IBAN: CZ2420100000002500723095
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Pokud k platbě použijete QR kód nebo budete potřebovat vystavit potvrzení o daru, vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Děkujeme!

 


Všechny položky jsou povinné.
Pravidelnost * jednorázově měsíčně