Jak začít

V roce 2007 jsme ve Vsetíně rozběhli první modlitební místnost 24-7 a od té doby se stále učíme, jak lépe připravit místnost, jak pozvat lidi z našeho okolí a mnoho dalších praktických věcí.

Modlitby 24-7 v České republice mají své specifické hodnoty a principy, říkáme jim chutě 24-7. Během minulých let jsme se naučili, že je důležité těmto principům rozumět, aplikovat je a zároveň je předávat ostatním.

Pokud máte zájem o rozběhnutí modlitební místnosti, stačí kontaktovat Daniela Rašku, který se stará o rozvoj 24-7. Daniel na pozvání jezdí po ČR, předává myšlenky 24-7 a pomáhá zájemcům se všemi praktickými věcmi.

V rámci pomoci s přípravou 24-7 pro Vás máme připravené letáky a plakát pro pozvání lidí. Vytvořili jsme i seznam nápadů pro inspiraci, jak připravit modlitební místnost, aby se v ní lidé cítili dobře a zároveň je inspirovala k modlitbě. Každému zájemci poskytujeme webovou stránku, kde si může zveřejnit informace o modlitebním řetězci a kde si lidé registrují svůj čas v modlitební místnosti. Dáme Vám k dispozici také video Proč se modlit a řadu dalších materiálů.