Zlomené srdce

Milí přátelé, rád bych Vás pozval na konferenci Modliteb 24-7, kterou připravujeme nejen pro modlitebníky, ale pro každého, kdo někdy zažil bolest a pochybnosti, jež doprovází zkušenost s nezodpovězenou modlitbou.

Mnoho z nás někdy zažilo, že Pán Bůh je živý, mocný a odpovídá na naše volání. Ale možná ještě častěji prožíváme, že Bůh mlčí a nevidíme, že by na naši modlitbu nějak reagoval. Kde je Bůh v těch chvílích, kdy k němu voláme z nejhlubšího místa našeho srdce? Tuto i další těžké otázky si položí hlavní řečník a vzácný host naší konference Pete Greig, který je zakladatelem Modliteb 24-7.

Téma Zlomené srdce v kontextu modlitby za naše okolí otevře Jiří Unger, který je předsedou České evangelikální aliance. Ze Slovenska k nám na konferenci přijede mluvit Július Slovák. Július je mimo jiné vedoucí společenství křesťanů ve Sliači a vedoucí kapely ESPÉ. Dříve avizovaná Kateřina Lachmanová se nakonec konference nebude moci zúčastnit.

Na konferenci se můžete těšit také na chvály, které povede Gina Čunková a kapela Donebevolající. Do programu se budete moci zapojit v panelové diskuzi, kterou bude moderovat Petr Húšť. Naši jednodenní konferenci uzavřeme večerem modliteb a chval, do kterého zapojíme i další umělce vyjadřující chválu a úctu k Bohu různými kreativními způsoby.

Za přípravný tým
Daniel Raška, koordinátor 24-7 pro ČR