Konference

Čas od času každý v modlitebním životě padáme a potřebujeme nové povzbuzení. Proto pořádáme konferenci modliteb, aby byla novým impulzem pro obnovu a růst našeho modlitebního života obvzláště v oblasti přímluvné modlitby.

Daniel Raška, koordinátor M24-7 pro ČR

 

V minulém roce jsme poprvé pořádali konferenci Modliteb 24-7 a byli jsme překvapeni a nadšeni z toho, co konference účastníkům přinesla. Mnozí nám psali, že to pro ně byl zlom v jejich vztahu s Pánem Bohem a že jim to pomohlo znova vstoupit do rozhovoru s naším nebeským Otcem.

Proto jsme se rozhodli uspořádat po roce další konferenci, kde tentokrát chceme otevřít téma přímluvné modlitby. Já osobně velmi silně tíhnu k modlitbám za sebe a svůj život, což je pravděpodobně vliv mého sobectví. Ježíš Kristus nás ale učí tomu, abychom nemysleli jen sami na sebe, ale abychom milovali a zápasili za své bližní.

Přímluvná modlitba je modlitbou, kdy neprosíme za sebe, ale modlíme se za jiné lidi a za naše okolí. Modlitebním zápasem za jiné vstupujeme do Kristovy výzvy "miluj svého bližního jako sám sebe".

Souběžně s naší konferencí modliteb se uskuteční i konference chval. Modlitby a chvály mají k sobě velmi blízko, protože jsou nedílnou součástí našeho uctívání Pána Boha. Těšíme se na to, že společně s hudebníky budeme mít společný úvodní a závěrečný program konference.

Přijměte naše pozvání a zúčastněte se konference Modliteb 24-7. Více informací o konferenci a objednání vstupenek naleznete na webových stránkách www.worshippraha.cz/konference.