Kniha

Kniha krvavý měsíc na obzoru

Kniha Krvavý měsíc na obzoru je příběhem Modliteb 24-7, který se zčásti odehrává i v naší zemi. Na přebalu je napsáno, že to je příběh dobrodružství víry a síly modlitby, a tak tomu skutečně je. Pokud nejste moc velcí čtenáři křesťanských knih a nečtete rádi suché teoretické knihy, pak toto je kniha pro Vás. Velmi rychle Vás vtáhne do děje a zjistíte, že Pán Bůh nedělá velké a úžasné věci jen někde daleko v Asii, Africe nebo Jižní Americe, ale i u nás.

Pete Greig popisuje okolnosti a vznik první modlitební místnosti, která se stala roznětkou vzniku modlitebního hnutí, jež zasáhlo i Českou republiku. Na knize je skvělé, že se částečně odehrává v ČR a zároveň navazuje na naši historii a hnutí Moravských bratří. V knize se píše o všech těžkostech a zápasech, které v životě prožíváme, a současně o mnoha zázračně zodpovězených modlitbách.

České čtenáře mnohdy nejvíce zaujme poslední část knihy, kterou jsme do obsahu vložili v rámci českého vydání. Do závěrečné kapitoly jsme totiž přidali příběhy návštěvníků modlitebních místností v České republice. Můžete se tam dočíst o Božím zazračném jednání v životech lidí z Brna, Českého Těšína, Prahy, Kladna, Třebíče a dalších českých a moravských měst.