Darujte

Rozpohybujte s námi karavan

5 000 kilometrů tam a zpět. Rozpohybujte náš modlitební karavan na cestě po České republice zasláním finančního příspěvku v jakékoli výši. Děkujeme!

Číslo účtu: 2500723095/2010
Variabilní symbol: číslo Vašeho mobilu
Specifický symbol: 177

Prosíme o vyplnění formuláře (níže na stránce), pomůže nám zůstat s Vámi v kontaktu.

I letos vyjíždíme se službou modlitebního karavanu na více než 20 míst. Čeká nás ujet celkem 5 000 kilometrů. Pro letošní sezónu hledáme 500 000 Kč na pokrytí nákladů spojených s provozem této služby. Připojte se k naší cestě po republice zasláním finančního příspěvku.

Co je to modlitební karavan?

Modlitební karavan má výrazný vliv na stovky lidí v České republice. Tváří se jako taková nenápadná venkovní kavárna, ale pravdou je, že už mnoha lidem změnil život. U karavanu přijalo Ježíše do svého života už více než 50 lidí. Mnoho lidí, kteří si procházeli různými těžkostmi, našli u karavanu odpověď a pomoc. Za posledních 7 let služby jsme měli možnost modlit se a vést rozhovory s více než 2 000 lidmi.

Jak to u karavanu prakticky funguje?

Spolu s dobrovolníky, kteří jsou ze všech koutů naší země, cestujeme do různých měst, kde spolupracujeme s lidmi z místních církví. Před karavanem postavíme malé kavárenské posezení, přirozeně navazujeme kontakty s lidmi a čekáme, jak bude Bůh jednat. Lidé jsou zvědaví, zastavují se, dají si kávu a snadno vznikají rozhovory, příležitosti k modlitbám a sdílení evangelia. Přejeme si, aby lidé u karavanu zažili Boží lásku, dozvěděli se něco o Ježíši a získali zkušenost s modlitbou.

Na co peníze využijeme?

V 1 kilometru jsou započítány výdaje na pokrytí pracovního úvazku vedoucího služby, na materiál, vybavení, náklady na cestování a občerstvení u karavanu.

Jak přispět?

Rozhodli jste se přispět na modlitební karavan? Skvělé! Moc děkujeme. Příspěvek v jakékoli výši můžete poslat na náš účet nebo skrze QR platbu.

Číslo účtu: 2500723095/2010
Variabilní symbol: číslo Vašeho mobilu
Specifický symbol: 177

Mezinárodní bankovní číslo:
IBAN: CZ2420100000002500723095
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Prosíme o vyplnění formuláře (níže na stránce), pomůže nám zůstat s Vámi v kontaktu. V případě, že budete potřebovat potvrzení o přijetí daru, vyplňte prosím formulář (níže na stránce).

Děkujeme za vaši podporu!

Vážíme si vaší podpory! Proto jsme po cestě karavanu umístili milníky, které budou dobyty dosažením určité částky. Při dobytí každého milníku vylosujeme z řad dosavadních podporovatelů jednoho člověka a tomu pošleme malý dárek jako poděkování. Pro zařazení do losování je potřeba vyplnit kontaktní formulář na konci stránky.


Všechny položky jsou povinné.
Pravidelnost * jednorázově měsíčně