Pobyt v tichu s Bohem

Pojďte ke mně, všichni, kdo se namáháte a jste obtíženi břemeny, a já vám dám odpočinout. Matouš 11,28

Ustanovil jich dvanáct, aby byli s ním. Marek 3,14

Možná to také znáte. Plný diář na několik měsíců dopředu a každodenní kolotoč - práce, rodina, nákupy, domácnost, čas s přáteli. Vyhlížíte dovolenou, kdy si konečně odpočinete. Navíc je kolem vás spousta podnětů vyžadujících vaši pozornost – zprávy na internetu, televize, všudypřítomný telefon nabízející nekonečné množství informací od počasí, sportovních výsledků, hudby a spousty dalších druhů zábavy a možností odreagování.

Já to znám. Velmi snadno jsem schopná si přeplnit diář a nestíhám dostatečně odpočívat. Snadno se nechám rozptýlit mnoha podněty, které jsou kolem mě. Proto si uvědomuji, jak moc se potřebuji učit odpočívat v Boží přítomnosti a hledat Jeho tvář.

Pokud jste se poznali alespoň v jednom z předchozích bodů a rádi byste zpomalili a dali prostor Pánu Bohu ve svém životě nebo jen chcete zaměřit více svoje srdce na Ježíše a rádi byste mu dali více času, zveme vás na pobyt v tichu.

Cílem tohoto pobytu je odložit na chvíli všechny rušivé elementy a být v tichu, jen s Ním, soustředit se na Něj, naslouchat Mu, čerpat od Něj.

Pobyt se uskuteční na zámku ve Štěkni v termínu 27.11.-2.12.2023.

Každý bude mít k dispozici samostatný pokoj. Během dne budou mít účastníci prostor na odpočinek a individuální čas s Bohem, večer bude možnost se zúčastnit společného sdílení. K dispozici bude během pobytu vedoucí pro individuální setkání duchovního doprovázení.

Cena za pobyt je 5.000 Kč (+ přiobjednané jídlo, dle vašich preferencí).

Kapacita je omezena. Pokud máte o pobyt zájem, hlaste se na tomto odkaze nebo níže přes QR kód. V mailu vám po přihlášení pošleme další informace týkající se platby a dalších praktických pokynů.

Šárka Šimečková

QR kód pro přihlášení: