Rozpis rezervací

Pro rezervaci modlitební místnosti je nutno uvádět pravdivé údaje. REZERVACE S FALEŠNÝM NEBO CIZÍM TELEFONEM NEBO JMÉNEM BUDOU SMAZÁNY. Organizátoři si vyhrazují právo rezervaci na uvedeném telefonním čísle ověřit. Upozorňujeme, že MÍSTNOST JE URČENA K MODLITBÁM - není to klubovna k setkávání u čaje, her, filmů, atd. Vstup osob, které se v místnosti opakovaně setkávájí k jiným účelům, než je určena, je nežádoucí.

Pokud si rezervujete modlitební místnost a nemůžete přijít ani rezervaci zrušit, pište sms (nebo volejte) na telefonní číslo non-stop služby 608 887 914. K žádosti o zrušení rezervace nepoužívejte e-mail. Žádáme vás, abyste toto pravidlo dodržovali! MNOŽÍ SE PŘÍPADY KDY JE REZERVOVÁN ČAS A  NIKDO NEPŘIJDE. Místnost ja pak zbytečně blokována pro jiné případné zájemce.

Před vstupem do modlitební místnosti VŽDY ZAZVOŇTE! Respektujte soukromí a bezpečnost návštěvníků před vámi. Vstoupit do místnosti použitím kódu bez předchozího zazvonění je neslušné a nevhodné! Zaznamenali jsme už více stížností modlitebníků, kteří byli takto překvapeni, a nebylo jim to příjemné.

V místnosti UDRŽUJTE POŘÁDEK a zanechejte ji alespoň ve stejném stavu v jakém byla, když jste přišli. Chraňte veškeré zařízení před poškozením. Zvláště BUĎTE OPATRNÍ PŘI MANIPULACI SE SVÍČKAMI - možnost propálení nebo pokapání voskem koberce, ubrusu, sedaček atd.

Organizátoři vám přejí požehnaný čas v modlitební místnosti.

V současné době není spuštěna rezervace do modlitebního řetězce.